Pro přednášející

PŘEDNÁŠKY

NOVINKA - STIPENDIUM PRO MLADÉ PŘEDNÁŠEJÍCÍ A AUTORY POSTERŮ:

Krom osvědčených a známých přednášejících budeme opět chtít vidět nové, mladé a neokoukané tváře, a těšíme se na aktivní příspěvky od těch, kteří jsou v periatestačním věku. Proto letos opět chceme udělit 3 pobytová stipendia - třem přednášejícím ve věku do 40 let uhradíme cestovné, ubytování i stravování po celou dobu letošního mezioborového semináře. Potřebují k tomu pouze přihlásit svůj aktivní příspěvek s miniabstraktem o jedné větě před termínem k přihlášení aktivní účasti a připsat - "mám zájem o pobytové stipendium". Vybrané 3 stipendisty budeme informovat do týdne po ukončení aktivních přihlášek.

Termín na přihlášení k aktivní účasti: 5. prosince 2019

 

Děkujeme přednášejícím, kteří svou přednášku pošlou předem na info@tmos.cz.

Každý blok má svého určeného koordinátora. Snažíme se o vyvážení mezi vyžádanými přednáškami a přihlášenými aktivními příspěvky. Přihlášené aktivní příspěvky koordinátorům bloků obratem přeposíláme, aby s vámi mohli domluvit podrobnosti.

V ideálním případě prosíme o zaslání hotové přednášky nejméně den před zahájením semináře organizátorům na info@tmos.cz ve formátu ppt, pptx, pps, ppsx, jpg nebo pdf. Případně přineste prezentaci na USB zařízení dostatečnou dobu (půl hodiny) před začátkem vašeho bloku. V případě, že součástí prezentace je videoklip, připravte si klip z prezentace současně i do adresáře, ze kterého se v prezentaci otevře, a dostavte se k technické obsluze promítání dostatečně dlouho před svým blokem pro vyzkoušení.

Vyhrazený čas pro přednášku obsahuje i 2-3 minuty na bezprostřední dotazy.  Prosíme o dodržení časového limitu - s ohledem na následující přednášející budeme pečlivě hlídat dodržení časového limitu - tichá výzva, pak zvonek, pak vypnutí přednášky. Čas do konce přednášky uvidíte na časomíře.

Pro uspořádání snímků doporučujeme zlaté pravidlo powerpointu - maximálně 7x7 - 7 slov na řádek, 7 řádků. Co je navíc, nestihne se přečíst, a stihne-li se přečíst, neulpí. A neulpí-li, proč to tam vůbec dávat, že?

Přehrávání videa a zvuku - pokud je součástí Vaší prezentace pošlete nám prezentaci tři dny předem pro otestování techniky